Sleva 81%

ESET Nod32 Antivirus

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

2,539  495 

ESET NOD32 Antivirus je už přes 2 dekády nejoblíbenější antivirová ochrana pro IT experty a hráče. Spolehlivý antivirový program, který ochrání váš počítač před nejrůznějšími druhy škodlivých kódů. S jeho pomocí budete chráněni jak při práci s daty uloženými na svém počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Výměnná média jsou kontrolována na přítomnost škůdců ihned po svém připojení k počítači. Legalizační verze OEM na 3 roky.

21 skladem

Katalogové číslo: ET1022-CZ Kategorie: Štítky: ,
Sdílejte

Popis

 • licence na 3 roky!
 • originální elektronická licence pro antivirový program ESET NOD32 v nejnovější verzi
 • obsahuje český jazyk, pro 32 i 64bit verzi systémů
 • doručení licenčního klíče trvá déle, zpravidla ho odešleme do 24 hodin
 • Instalační DVD/CD pro příslušnou verzi operačního systému stáhnete přímo ze serveru ESET ZDE!
 • Návod na instalaci a aktivaci antiviru naleznete na našem webu v sekci BLOG.
 • POZOR! Jakmile jednou klíč k aktivaci použijete, není možné ho použít znovu na jiném PC. Pouze na tomto PC k případné reinstalaci v budoucnu.
 • Klíč použijte do 48 hodin od nákupu. Později může být klíč neplatný a na reklamaci nebude brán zřetel.

Obecný popis:

ESET NOD32 Antivirus je spolehlivý antivirový program, který ochrání váš počítač před nejrůznějšími druhy škodlivých kódů. S jeho pomocí budete chráněni jak při práci s daty uloženými na svém počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Výměnná média jsou kontrolována na přítomnost škůdců ihned po svém připojení k počítači.

ESET NOD32 Antivirus vás spolehlivě ochrání také při práci s elektronickou poštou, prohlížení internetového obsahu, nebo při používání webových aplikací. Antivirus využívá zdokonalené metody detekce a nabízí dokonce ochranu i proti budoucím útokům nových hrozeb, jakými jsou nejrůznější viry, červy, trojské koně, rootkity, nebo spyware. Samozřejmostí je také kontrola souborů v průběhu stahování z internetu a prověřování souborů při nečinnosti systému.

Program ESET NOD32 Antivirus disponuje intuitivním uživatelským rozhraním a je optimalizován tak, aby ke své činnosti využíval minimální množství systémových prostředků. K rychlejší a spolehlivější ochraně před škůdci program využívá technologii Cloud. ESET NOD32 Antivirus byl časopisem Virus Bulletin opakovaně oceněn jako nejspolehlivější antivirový program.

Hlavní součásti a funkce produktu ESET NOD32 Antivirus:

 • Antivirus a Antispyware – Nabízí proaktivní ochranu před všemi typy online či offline hrozeb a chrání před malwarem šířícím se mezi uživateli.
 • Pravidelné aktualizace – Automatické aktualizace virové databáze a programových modulů zajišťují maximální ochranu počítače.
 • Skenování na bázi technologie Cloud – Zrychluje skenování pomocí whitelistingu bezpečných souborů na základě databáze ESET.
 • Skenování během stahování souborů – Snižuje čas potřebný k přístupu k souboru díky skenování během procesu stahování.
 • Kontrola vyměnitelných zařízení – Umožňuje blokování neznámých CD, DVD, Blu-ray disků, USB pamětí a jiných vyměnitelných médií. Nabízí prevenci před neautorizovaným kopírováním souborů na externí zařízení.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Umožňuje podrobné definování pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy, čímž výrazně ovlivňuje chování systému.
 • Herní režim – Pokud je některá z aplikací přepnuta do fullscreen režimu a její obsah je zobrazen na celou obrazovku (např. při sledování videa, prezentaci fotografií, hraní her), antivir odloží zobrazení upozornění o aktualizacích a uvolní všechny dostupné systémové prostředky.
 • Optimalizace pro přenosná zařízení – Při napájení zařízení z baterie dochází k odložení všech akcí, jež nevyžadují okamžitý zásah. Tím se prodlužuje doba, po kterou je možné zařízení používat.
 • Exploit Blocker – chrání uživatele před vyspělými, cílenými, ne-generickými webovými útoky malwaru, eliminuje zamykání obrazovky, GPcode a ransomware. Blokování se zaměřuje na nejčastější typy útoků na internetové prohlížeče, PDF čtečky, e-mailové klienty nebo kancelářský balík MS Office.
 • ESET Advanced Memory Scanner – zastavuje silně šifrované hrozby, jejichž cílem je vyhnout se odhalení. Jde o rozšíření technologie HIPS, která provádí hloubkové skenování paměti počítače v reálném čase. Tím zlepšuje detekci malwaru a umožňuje efektivní prevenci před infekcí i v případech, v nichž se malware snaží skrývat šifrováním. Díky schopnosti analyzovat

Další informace

Distribuce

Elektronická

Doručení

Emailem

Jazyk

Vícejazyčná verze (včetně CZ)

Verze

Windows a MacOS

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
policas88MartinAkolatrealVojtaKolan Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
policas88
Člen
policas88
Hodnocení :
     

OK

MartinA
Člen
MartinA
Hodnocení :
     

Funguje bez problémů, jednoduchá instalace. D9ky

kolatreal
Člen
kolatreal
Hodnocení :
     

I tady ok 🙂

Kolan
Člen
Kolan
Hodnocení :
     

Funguje bez problémů a mám licenci dokonce do 12/2020. Díky paráda