Sleva 78%

ESET Nod32 Antivirus

Hodnoceno 4.75 z 5 na základě 4 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 4)

1,814  395 

ESET NOD32 Antivirus je už přes 2 dekády nejoblíbenější antivirová ochrana pro IT experty a hráče. Spolehlivý antivirový program, který ochrání váš počítač před nejrůznějšími druhy škodlivých kódů. S jeho pomocí budete chráněni jak při práci s daty uloženými na svém počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Výměnná média jsou kontrolována na přítomnost škůdců ihned po svém připojení k počítači. Legalizační verze OEM na 2 roky.

27 skladem

Katalogové číslo: ET1022-CZ Kategorie: Štítky: ,
Sdílejte

Popis

 • licence na 2 roky
 • originální elektronická licence pro antivirový program ESET NOD32 v nejnovější verzi
 • obsahuje český jazyk, pro 32 i 64bit verzi systémů
 • doručení licenčního klíče trvá déle, zpravidla ho odešleme do 12ti hodin
 • Instalační DVD/CD pro příslušnou verzi operačního systému stáhnete přímo ze serveru ESET ZDE!
 • Návod na instalaci a aktivaci antiviru naleznete na našem webu v sekci BLOG.
 • POZOR! Jakmile jednou klíč k aktivaci použijete, není možné ho použít znovu na jiném PC. Pouze na tomto PC k případné reinstalaci v budoucnu.
 • Klíč použijte do 48 hodin od nákupu. Později může být klíč neplatný a na reklamaci nebude brán zřetel.

Obecný popis:

ESET NOD32 Antivirus je spolehlivý antivirový program, který ochrání váš počítač před nejrůznějšími druhy škodlivých kódů. S jeho pomocí budete chráněni jak při práci s daty uloženými na svém počítači, tak i při používání výměnných médií, jakými jsou USB paměti, CD a DVD média, externí disky, apod. Výměnná média jsou kontrolována na přítomnost škůdců ihned po svém připojení k počítači.

ESET NOD32 Antivirus vás spolehlivě ochrání také při práci s elektronickou poštou, prohlížení internetového obsahu, nebo při používání webových aplikací. Antivirus využívá zdokonalené metody detekce a nabízí dokonce ochranu i proti budoucím útokům nových hrozeb, jakými jsou nejrůznější viry, červy, trojské koně, rootkity, nebo spyware. Samozřejmostí je také kontrola souborů v průběhu stahování z internetu a prověřování souborů při nečinnosti systému.

Program ESET NOD32 Antivirus disponuje intuitivním uživatelským rozhraním a je optimalizován tak, aby ke své činnosti využíval minimální množství systémových prostředků. K rychlejší a spolehlivější ochraně před škůdci program využívá technologii Cloud. ESET NOD32 Antivirus byl časopisem Virus Bulletin opakovaně oceněn jako nejspolehlivější antivirový program.

Hlavní součásti a funkce produktu ESET NOD32 Antivirus:

 • Antivirus a Antispyware – Nabízí proaktivní ochranu před všemi typy online či offline hrozeb a chrání před malwarem šířícím se mezi uživateli.
 • Pravidelné aktualizace – Automatické aktualizace virové databáze a programových modulů zajišťují maximální ochranu počítače.
 • Skenování na bázi technologie Cloud – Zrychluje skenování pomocí whitelistingu bezpečných souborů na základě databáze ESET.
 • Skenování během stahování souborů – Snižuje čas potřebný k přístupu k souboru díky skenování během procesu stahování.
 • Kontrola vyměnitelných zařízení – Umožňuje blokování neznámých CD, DVD, Blu-ray disků, USB pamětí a jiných vyměnitelných médií. Nabízí prevenci před neautorizovaným kopírováním souborů na externí zařízení.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Umožňuje podrobné definování pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy, čímž výrazně ovlivňuje chování systému.
 • Herní režim – Pokud je některá z aplikací přepnuta do fullscreen režimu a její obsah je zobrazen na celou obrazovku (např. při sledování videa, prezentaci fotografií, hraní her), antivir odloží zobrazení upozornění o aktualizacích a uvolní všechny dostupné systémové prostředky.
 • Optimalizace pro přenosná zařízení – Při napájení zařízení z baterie dochází k odložení všech akcí, jež nevyžadují okamžitý zásah. Tím se prodlužuje doba, po kterou je možné zařízení používat.
 • Exploit Blocker – chrání uživatele před vyspělými, cílenými, ne-generickými webovými útoky malwaru, eliminuje zamykání obrazovky, GPcode a ransomware. Blokování se zaměřuje na nejčastější typy útoků na internetové prohlížeče, PDF čtečky, e-mailové klienty nebo kancelářský balík MS Office.
 • ESET Advanced Memory Scanner – zastavuje silně šifrované hrozby, jejichž cílem je vyhnout se odhalení. Jde o rozšíření technologie HIPS, která provádí hloubkové skenování paměti počítače v reálném čase. Tím zlepšuje detekci malwaru a umožňuje efektivní prevenci před infekcí i v případech, v nichž se malware snaží skrývat šifrováním. Díky schopnosti analyzovat

Další informace

Distribuce

Elektronická

Doručení

Emailem

Jazyk

Vícejazyčná verze (včetně CZ)

Verze

Windows a MacOS

Komentujte

5 Komentáře v "ESET Nod32 Antivirus"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
policas88
Člen
policas88
Hodnocení :
     

OK

MartinA
Člen
MartinA
Hodnocení :
     

Funguje bez problémů, jednoduchá instalace. D9ky

kolatreal
Člen
kolatreal
Hodnocení :
     

I tady ok 🙂

Kolan
Člen
Kolan
Hodnocení :
     

Funguje bez problémů a mám licenci dokonce do 12/2020. Díky paráda