Sleva 78%

Windows 7 Professional 32/64 bit

Hodnoceno 5.00 z 5 na základě 3 hodnocení zákazníků
(Hodnocení: 3)

1,590  345 

Operační systém s firemním a síťovým zaměřením, důraz na zabezpečení a spolehlivosti, snadné možnosti šifrování důležitých dat, rozšířené síťové funkce systému, pokročilé funkce správy a zálohy, funkce „XP Mode“ pro běh starších aplikací, česká jazyková verze, 32 i 64 bitová verze v jednom balení, legalizační verze OEM.

27 skladem

Katalogové číslo: MS5012-CZ Kategorie: Štítky: , ,
Sdílejte

Popis

  • Operační systém je v českém jazyce a v 32 nebo 64 bitové verzi.
  • Jedná se o elektronickou licenci (OEM), která obsahuje pouze licenční kód, který obdržíte po přijetí Vaší patby na emailu uvedený v objednávce.
  • Elektronická licence (OEM) není přenosná na jiná zařízení, je vázána na hardware počítače (základovou desku).
  • Tento licenční klíč je oficiálním klíčem (digitální licencí) Microsoft.
  • Návod na instalaci a aktivaci Windows naleznete na našem webu v sekci BLOG.
  • Minimální požadavky na instalaci Windows 7.
  • POZOR! Jakmile jednou klíč k aktivaci použijete, není možné ho použít znovu na jiném PC. Pouze na tomto PC k případné reinstalaci v budoucnu.
  • Instalační DVD/CD pro příslušnou verzi operačního systému stáhnete přímo ze serveru Microsoft ZDE.
  • Klíč použijte do 48 hodin od nákupu. Později může být klíč neplatný a na reklamaci nebude brán zřetel. Děkujeme

Obecný popis:

Operační systém Windows 7, který vychází z operačního systému Windows Vista, si ze svého předchůdce bere řadu ponaučení a představuje tak operační systém, který mnohé uživatele potěší vyšší rychlostí ve většině činností. Verzí systému Windows 7 určená pro firmy se navrací k označení u systému XP a jedná se tedy o verzi Windows 7 Professional.

Verze Professional s firemním zaměřením obsahuje veškeré dostupné operačního systému důležité pro firemní nasazení v podnikových sítích. Za zásadní novinku lze považovat podporu pro rozhraní DirectX 11, která je vlastní celé sedmé generaci operačního systému Windows 7, samozřejmostí je důraz kladený na bezpečnost a spolehlivost, která je u profesionálních operačních systémů nezbytná. V případě Windows 7 Professional tak nechybí možnost šifrování citlivých dat zabudovaná přímo v operačním systému.

Mezi samozřejmé součásti systému patří podpora grafického rozhraní Windows Aero, integrované multimediální centrum nebo rychlé přepínání uživatelů. Užitečný je také tzv. „XP Mode“ důležitý pro zpětnou kompatibilitu s některými aplikacemi. Podpora více jádrových systémů pravděpodobně nikoho nepřekvapí, ale za zmínění stojí možnost použití i na dvouprocesorových systémech.

Za pomoci Windows Media Center má uživatel nepřeberné možnosti domácí zábavy, mezi něž patří sledování televize, filmů, prohlížení fotografií a podobně. Hned po instalaci systému máte možnost přehrávání oblíbených DVD a možnost vytvářet vlastní nebo upravovat filmy ve vysokém rozlišení.

Jelikož se jedná o verzi produktu pro firemní použití nepřekvapí ani pokročilé funkce zálohy a systémové správy. Ty potěší především firemní administrátory. Tato česká verze je určena k dodatečné legalizaci operačního systému Microsoft Windows 7 Pro CZ 32bit/x64 na již zakoupeném PC.

Další informace

Distribuce

Elektronická

Doručení

Emailem

Jazyk

Vícejazyčná verze (včetně CZ)

Verze

32 nebo 64 bit

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
ovis10VojtaPavlíkvojtaFrantisek Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ovis10
Člen
ovis10
Hodnocení :
     

Funguje. Děkuji

Pavlík
Člen
Pavlík
Hodnocení :
     

Super. KOukám že lze stále aktualizovat na WIN10 🙂

Frantisek
Člen
Hodnocení :
     

Nainstalováno bez problému. Licenční klíč úspěšně ověřen na webu Microsoft!