Sleva 86%

Windows 7 Ultimate 32/64 bit

2,490  345 

Nejvyšší a nejvybavenější verzí Windows 7 je, stejně jako u Windows Vista, verze Ultimate. Verze Ultimate ve své instalaci obsahuje veškeré dostupné funkce tohoto operačního systému. Česká jazyková verze, 32 i 64 bitová verze v jednom balení, legalizační verze OEM.

27 skladem

Katalogové číslo: MS5014-CZ Kategorie: Štítky: , ,
Sdílejte

Popis

  • Operační systém je v českém jazyce a v 32 nebo 64 bitové verzi.
  • Jedná se o elektronickou licenci (OEM), která obsahuje pouze licenční kód, který obdržíte po přijetí Vaší patby na emailu uvedený v objednávce.
  • Elektronická licence (OEM) není přenosná na jiná zařízení, je vázána na hardware počítače (základovou desku).
  • Tento licenční klíč je oficiálním klíčem (digitální licencí) Microsoft.
  • Návod na instalaci a aktivaci Windows naleznete na našem webu v sekci BLOG.
  • Minimální požadavky na instalaci Windows 7.
  • POZOR! Jakmile jednou klíč k aktivaci použijete, není možné ho použít znovu na jiném PC. Pouze na tomto PC k případné reinstalaci v budoucnu.
  • Instalační DVD/CD pro příslušnou verzi operačního systému stáhnete přímo ze serveru Microsoft ZDE.
  • Klíč použijte do 48 hodin od nákupu. Později může být klíč neplatný a na reklamaci nebude brán zřetel. Děkujeme

Obecný popis:

Operační systém Windows 7, který vychází z operačního systému Windows Vista, si ze svého předchůdce bere řadu ponaučení a představuje tak operační systém, který mnohé uživatele potěší vyšší rychlostí ve většině činností. Nejvyšší a nejvybavenější verzí Windows 7 je, stejně jako u Windows Vista, verze Ultimate.

Verze Ultimate ve své instalaci obsahuje veškeré dostupné funkce tohoto operačního systému. Za zásadní novinku lze považovat podporu pro rozhraní DirectX 11, samozřejmostí je důraz kladený na bezpečnost a spolehlivost, která je u profesionálních operačních systémů nezbytná. V případě Windows 7 Ultimate jde podpora bezpečnosti tak daleko, že systém umožňuje šifrování celého pevného disku – BitLocker Drive Encryption. Mnohé uživatele navíc potěší možnost individuálního jazykového nastavení dle preferencí uživatele nebo speciální subsystém pro aplikace určena pro operační systémy na bázi Unixu.

Mezi samozřejmé součásti systému patří podpora grafického rozhraní Windows Aero, integrované multimediální centrum nebo rychlé přepínání uživatelů. Užitečný je také tzv. „XP Mode“ důležitý pro zpětnou kompatibilitu s některými aplikacemi. Podpora více jádrových systémů pravděpodobně nikoho nepřekvapí, ale za zmínění stojí možnost použití i na dvouprocesorových systémech.

Dále máte nepřeberné možnosti domácí zábavy, mezi něž patří sledování televize, filmů, prohlížení fotografií a podobně. Hned po instalaci systému máte možnost přehrávání oblíbených DVD a možnost vytvářet vlastní nebo upravovat filmy ve vysokém rozlišení.

Jelikož se jedná o Ultimate verzi produktu nepřekvapí ani pokročilé funkce zálohy a systémové správy. Ty potěší především firemní administrátory. Jazyková verze instalačního média je v tomto případě česká s možností následné instalace dalších jazyků.

Další informace

Distribuce

Elektronická

Doručení

Emailem

Jazyk

Vícejazyčná verze (včetně CZ)

Verze

32/64 bit

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na